Melekler Korusun 28. Bölüm – 20 Temmuz Pazartesi

Melekler Korusun 28. Bölüm – 20 Temmuz Pazartesi

Sarp’ın verdiği ölüm kalım savaşı Barış’ın hayatını derinden etkileyecek bir öneme sahiptir. İpek bu olaydan kendini mesul tutar ve Barış’ı kurtarabilmek için bir çıkar yol düşünür. Belki de tek çıkar yol herşeyin tüm gerçekliğiyle dile gelmesidir.

Yaşanılanlar karşısında neye uğradığını şaşıran Melek, Salih’ten yardım ister. Kehribar ise deliye dönmüş hop oturup hop kalkarken, bir de Mualla’nın Fevzi’yle bağlantılı ufak çaplı oyunlarıyla başa çıkmaya çalışır.

Özgür darmadağın olmuştur. Yıkılan Özgür’ün en yakınında Deniz vardır. Özgür ailesini tamamen silmişken üstüne Esin’i kaybetmek üzere olduğunu öğrenir. Onu kaybetmeyi göze alamaz ve Esin’in ailesine diklenir.

Esin için İstanbul artık sayılı bir kaç günden ibarettir. Esin Balıkesir’e dönüşü kabullenmişken hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya gelir ve Esin için işler iyice arapsaçına döner.

Melek, Sarp konusunda İpek’i koruyabilmek için Burhan’dan destek ister; ancak Burhan’ın bu konuda yapabileceği fazla bir şey yoktur. Bu durumda Melek ipleri eline alır ve İpek’i kendi yöntemiyle koruma altında tutar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: