‘Harry Potter ve Melez Prens’den yeni fragmanı izle

‘Harry Potter ve Melez Prens’den yeni fragmanı izle

‘Harry Potter ve Melez Prens’de büyücüler dünyasında devam eden kargaşa artık Muggle’ların dünyasını da etkilemeye başlamıştır. Harry Potter, Hogwarts’taki altıncı yılını Feci Yorucu Büyücülük Sınavlarına hazırlanarak geçireceğini düşünmektedir. Artık Quidditch takımının da kaptanıdır. Ancak Diagon Yolu’ndaki okul alışverişi sırasında Draco Malfoy’un bir şeyler çevirdiğini fark eder. Lord Voldemort’un geçmişiyle ilgili pek çok bilinmeyen ortaya çıkarken bir yandan da Malfoy’un neyin peşinde olduğunu öğrenmeye çalışan Harry’yi yine zor günler beklemektedir.

‘Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’ bölümünü de yöneten David Yates’in yönettiği, David Heyman ve David Barron’ın yapımcılığını üstlendiğini filmin senaryosunu J.K. Rowling’in kitabına dayanarak Steve Kloves kaleme aldı.

http://arsiv.ntvmsnbc.com/modules/videos/FlowPlayerDark.swf?config=%7Bembedded%3Atrue%2CbaseURL%3A%27http%3A%2F%2Farsiv%2Entvmsnbc%2Ecom%2Fmodules%2Fvideos%27%2CinitialVolumePercentage%3A%27100%27%2CshowPlayListButtons%3Afalse%2Cloop%3Afalse%2CvideoFile%3A%2720081007%5FharryPotter%2Eflv%27%2CinitialScale%3A%27orig%27%2CcontrolBarBackgroundColor%3A%270×000000%27%2CautoBuffering%3Atrue%2CautoPlay%3Atrue%7D

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: